Anasayfa > Dram > Tall Girl Sansürsüz Full İndir

Tall Girl Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Tall Girl

Filmin Türü: Komedi, Dram

Filmin Yılı: 2019

IMDB: 5.3

Filmin Yönetmeni: Nzingha Stewart

Filmin Oyuncuları: Angela Kinsey, Ava Michelle, Paris Berelc, Sabrina Carpenter, Steve Zahn

Filmin Süresi: 87 Dakika

Tall Girl Fragman İzle

Tall Girl Özet ve Detaylar

Tall Girl filminde; Jodi, uzun boylu ve 16 yaşında genç bir kızdır. Uzun boyundan dolayı okul arkadaşları tarafından sürekli dışlanmış. Bu yüzden okulda sadece iki tane arkadaşı vardır. Bir tanesi kısa boyuna rağmen ona aşık olan Dugler, diğeri ise ona sürekli yardımcı olmaya çalışan bir kız arkadaşıdır. Dugler, Jodi’ye her gün çıkma teklifi eder, ve her seferin ret edilen bir aşıktır. Jodi aradığı erkeği tarif ederken, boyunun en az kendisi kadar uzun olması gerektiğini söylemektedir. Bu aradığı özellikte bir erkek çevresinde yoktur.

Tall Girl filminde; Ancak okul değişimi projesi kapsamında İsveçli Stig okula gelir. Stig, Jodi’nin aradığı gibi uzun boylu bir gençtir. Bu gençten etkilenen Jodi, durumunu ablası Harper ile konuşur ve yardım ister. Ablası ona gerekli yardımı yapar. Sonraki gün Stig ile tanımayı düşünmektedir. Fakat o harekete geçmeden önce okulun popüler kızları harekete geçmiş ve Stig’in etrafını sarmıştır. Jodi’nin özgüveni kırılır ve tanışmaya gitmez. Bir akşam sınıftaki arkadaşları, Jodi ile dalga geçerler. Bu telefon ile geçilen dalga sonucunda özgüveni tamamen kırılan Jodi, sonraki gün onlar ile karşılaşmamaya çalışır. En sonunda onunla dalga geçenlerden kaçarken müzik odasına saklanır. Burada tesadüf eseri Stig ile karşılaşır. Stig müzik odasında piyano çalmaya çalışmaktadır. Jodi, onun yaptığı hatayı söyler. Bunun üzerine Stig ile Jodi beraber çalıp, söylerler. Burada ikili arasında güzel bir yakınlaşma başlamıştır.

Tall Girl filminde; Akşamleyin Stig, Jodi’yi arayıp beraber müzikal izlemeyi teklif eder. Duglerler’in evinde izledikleri müzikalden sonra beraber dışarıda vakit geçirirler. Sonraki gün Stig akşam için Jodi’yi dışarı çıkma teklifi yapar. Jodi, bu teklifi kabul edemeyeceğini, çünkü ablasının güzellik yarışması olduğunu söyler. İsterse onunda gelebileceğini söyler. Stig bir artla kabul edeceğini, okul balosuna onunla gelirse, kendisinin de geleceğini söyler. Jodi’de kız arkadaşından ayrılması koşulu ile teklifi kabul edeceğini söyler. Stig hemen bugün ayrılacağını söyler. Stig, güzellik yarışmasına gitmez. Sonraki gün Dugler’in partide neden gelmediğini soran Jodi’ye işlerin yoğunluğundan söz eder. Jodi kız arkadaşından ayrıldın mı diye sorar? Stig fısatı olmadığını ama en kısa zamanda ayrılacağını söyler. Bunun üzerine Jodi partiyi terk eder.

Tall Girl filminde; Stig partide, Jodi ile dalga geçtiğini ve daha bir sürü aşağılayıcı ifade kullanır. Olaya Dugler müdahale eder ve parti kısa sürede dağılır. Sonraki akşam okul partisinde Stig ile kız arkadaşı en iyi çift seçilirler. Jodi partiye gelir. Mikrofonu eline alır ve güzel bir konuşma yapar. Stig kız arkadaşından ayrılır, partiden ayrılan Jodi’nin peşinden koşar. Jodi ile Stig bir araya gelecek mi? Jodi yoksa başka birine mi aşık olacak? Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için Sitemizden Tall Girl filmini indirip, sansürsüz, Türkçe Dublaj, 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Tall Girl Filminden Kareler

Tall Girl Sansürsüz 4K İndir

Tall Girl Sansürsüz 4K İndir

Tall Girl Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.20 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.