Anasayfa > Aksiyon - Macera > Tehlikeli (Dangerous) Sansürsüz Full İndir

Tehlikeli (Dangerous) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Tehlikeli (Dangerous)

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 5.1

Filmin Yönetmeni: David Hackl

Filmin Oyuncuları: Famke Janssen, Kevin Durand, Mel Gibson, Scott Eastwood, Tyrese Gibson

Filmin Süresi: 99 Dakika

Tehlikeli (Dangerous) Fragman İzle

Tehlikeli (Dangerous) Özet ve Detaylar

Dylan Forrester (Scott Eastwood, Pacific Rim: Uprising. Texas Chainsaw) tehlikeli bir adamdır. Eski bir özel kuvvetler subayı, kiralık silaha döndü ve en son katili şartlı tahliyeyle mahkum etti. Psikiyatristi Dr. Alderwood (Mel Gibson, Boss Level , Mad Max) onu sonsuz bir hap akışıyla kontrol altında tutuyor. O gerçekten kötü bir insan değil, sadece duygu ya da vicdan kavramına sahip değil. Başka bir deyişle, o bir sosyopat.

Sonra birkaç dakika içinde, küçük kardeşinin öldüğüne dair bir mesaj alır ve bir SWAT ekibi onu aramaya gelir. Cevaplar ararken, kardeşinin onu hapishaneye gönderen FBI Ajanı Shaunessy (Famke Janssen, Deep Rising, Primal ) ile birlikte yaşadığı Guardian Adasına gider.

Dangerous, oldukça standart bir gerilim filmi olarak başlıyor. Yönetmen David Hackl (Saw V, Daughter of the Wolf) ve yazar Christopher Borrelli (The Marine 2, Witches in the Woods ) temelleri yeterince hızlı ve verimli bir şekilde ortaya koyuyor, böylece Dylan ve izleyici yakında Guardian Island’da ne olduğunu bulmaya çalışıyorlar. olmuş.

Yol boyunca Dylan’ın sosyal durumlarda nasıl davranacağını görmek için notlarını kontrol etmesi gibi birkaç eğlenceli an var. Bu, tanıştığı ilk kişi, kariyeri 80’lerin kült filmi Siege’e kadar uzanan ve onun için sosyal olmaktan uzak olan Brenda Bazinet’in canlandırdığı kendi annesi Linda ile daha da karmaşıklaşıyor. Ya da yerel Şerif (Tyrese Gibson, Rogue Rehine , The Fate of the Furious) onu alıp götürmeden hemen önce herkesi değişmiş bir adam olduğuna ikna etmeye çalışması .

Ne yazık ki Dangerous hızla tam anlamıyla bir aksiyon filmine dönüşüyor. Görünüşe göre Sean adada bir şey arıyordu, Dylan’ın eski patronu Cole’un (Kevin Durand, Dark Was the Night, Resident Evil: Retribution) ve adamlarının öldürmeye istekli olduğu bir şey, ona bir kez şiddete geri dönmekten başka seçenek bırakmadı. Yeniden.

Psikotik bir katili diğeriyle karşı karşıya getirme fikri, genellikle bir kötü adama karşı bir anti-kahraman olarak çerçevelenmesine rağmen, o kadar da sıra dışı değildir. Dangerous, Dylan’ı gerçek bir kahraman olarak kabul etmemizi istiyor gibi görünüyor, ancak bunu ciddi bir şekilde berbat bir şekilde yapıyor. Bir an masum bir kadının elini kesiyor, böylece kadının çığlığı Cole’un adamlarından birini ona çekecek. Sonra yardım için Dr. Atwood’u arıyor. Cole’un ne kadar tehlikeli olduğunu bilmesine rağmen, kendisini ağır silahlı kolluk kuvvetlerindeki gibi değil, “eski alışkanlıklara geri dönmekten” korumak için yardım istiyor. Cole’dan ya da bir çatışmanın ortasında olduğundan hiç bahsetmiyor.

Aldığı tavsiyenin istemeden isabetli olduğu ortaya çıktığı için bu sahnelerde biraz mizah var. Ancak Gibson, sahnede zar zor yer alıyor ve sahneleri için fazla çaba sarf etmiyor. Janssen’in de benzer şekilde ekran başında neredeyse hiç zamanı yok ama aslında Gibson’la aynı sahneyi paylaşan tek oyuncu kadrosu. Filmin diğer Gibson’ı Tyrese, en azından kötü adamlarla çatışmaya giriyor.

Scott Eastwood’a gelince, başrolde fena değil. Tam olarak harika bir oyuncu değil ama dürüst olalım, babası da değildi. Biraz daha iyi bir yapıya sahip ve el ele sahnelerde daha inandırıcı görünüyor, ancak bir psikopatı oynarken bile Kirli Harry’nin ürpertici yoğunluğunu en iyi şekilde sunamıyor.

Her ne kadar beklemediğim bir detay olsa da adada saklı olanın ortaya çıkması o kadar da şaşırtıcı değil. Sürpriz olmayan şey, Dangerous’un da potansiyelini boşa harcamayı başarması ve anneciğim bir platformun kenarında sallanırken doruk noktasına ulaşan bir kavgaya razı olması. Ve yapımcıların düşündüğü kadar şaşırtıcı olmayan bir son sahne.

Tam bir başarısızlık değil, ama olması gereken filmden çok uzak, Dangerous aslında başka bir şey değil. Risk alması gereken yerlerde sürekli olarak güvenli oynayan hafif bir gerilim filmi.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Tehlikeli (Dangerous) Filminden Kareler

Tehlikeli (Dangerous) Sansürsüz Full İndir

Tehlikeli (Dangerous) Sansürsüz Full İndir

Tehlikeli (Dangerous) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.81 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.