Anasayfa > Aksiyon - Macera > Tesis – The Facility Sansürsüz Full İndir

Tesis – The Facility Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Tesis – The Facility

Filmin Türü: Bilim Kurgu , Gerilim , Gizem , Korku , Macera

Filmin Yılı: 2012 – İngiltere

IMDB: 4.8

Filmin Yönetmeni: Ian Clark

Filmin Oyuncuları: Aneurin Barnard, Alex Reid, Amit Shah

Filmin Süresi: 80 Dakika

Tesis – The Facility Fragman İzle

Tesis – The Facility Özet ve Detaylar

Sadece 2000 pound karşılığında, daha önce hiç denenmemiş, yan etkileri henüz bilinmeyen, ilk defa kullanılacak ve yeni icat edilmiş bir ilaç için denek olur muydunuz? The Facility – Tesis veya Kobaylar olarak da adlandırılan 2012 yılı İngiltere menşeli bu yapımda gerilim, gizem ve korku dolu bir maceraya hazır olun. Pro Syntrex Tıbbi Ürünler isimli bir şirketin daha öncede belirttiğimiz üzere yeni çıkaracağı Pro 9 isimli ilacının, ilaç piyasasına sürülmeden önce test edilmesi gerekmektedir. Bu test için 2000 pound karşılığında insanlardan gönüllü olmalarını ve ilacı almaları akabinde belirli bir süre ilaç firmasının belirleyeceği bir tesiste kalmalarını talep eder.

Bu deney programına gönüllü olarak katılmak isteyen, sekiz kişiden oluşan bir grup insan seçilir. Para karşılığında denek olmayı kabul eden bu insan deneklere ilacın enjekte edilmesinden sonra korku ve dehşet verici olaylar aşlar. Bilim kurunun korku ile harmanlandığı bu yapımın senaristi Ian Clark, yönetmenliğini de yaptığı bu yapımda bu denli gerçekçi sahneler olacağını kendi bile düşünmemiştir sanıyoruz.

Aneurin Barnard, Alex Reid, Amit Shah ve Steve Evets gibi ünlü ve zengin oyuncu kadrosuyla korku, aksiyon, macera ve bilim kurgu severler için kaçırılmaması gereken bir eser olarak karşımıza çıkan The Facility – Tesis ya da Kobaylar olarak da bilinen macera dolu 80 dakikalık bu filmi muhakkak izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Tesis – The Facility Filminden Kareler

Tesis - The Facility Sansürsüz 4K İndir

Tesis - The Facility Sansürsüz 4K İndir

Tesis - The Facility Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.73 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.