Anasayfa > Aksiyon - Macera > The Adam Project Sansürsüz Full İndir

The Adam Project Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Adam Project

Filmin Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu, Komedi, Macera

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 8.7

Filmin Yönetmeni: Shawn Levy

Filmin Oyuncuları: Catherine Keener, Jennifer Garner, Mark Ruffalo, Ryan Reynolds, Zoe Saldana

Filmin Süresi: 106 Dakika

The Adam Project Fragman İzle

The Adam Project Özet ve Detaylar

Free Guy yönetmeni Shawn Levy’nin Ryan Reynolds’la aynı yıllarda yaptığı ikinci bilimkurgu filmi The Adam Project’in varsayılan tonu, diğer tüm Reynolds filmlerinde olduğu gibi: stresli bir durum bırakan tuhaf tek satırlıklar. Açılış sahnesinde, yetişkin bir adam olan Adam Reed’in, genel olarak yakışıklı, esprili iyi bir adam olan başka bir Reynolds standardı olan 2050 yılında bir uçak çalması sırasında “Zaman yolculuğu var, sadece henüz bilmiyorsunuz” deniyordu. Uzayda ateş altındayken bile geri dönüşler yapıyor – buradaki grafikler (görünmez gemiler!) Netflix için uygun görünüyor ama yine de küçük bir ekran için en uygun olanı – Adam bir solucan deliği açar ve 2022’de Seattle’ın dışında bir yere zorunlu iniş yapar.

Yaralı ve hedefinden dört yıl uzakta olan Yetişkin Adam (2018 yılı, daha sonra açıklanacak), son kaybından sarsılan astımlı, kostik küçük bir yavru olan 12 yaşındaki benliğinin (Walker Scobell) hayatını havaya uçurur. bilim adamı babası Louis (Mark Ruffalo) hakkında. Scobell, tiz sesi, yumuşak kahverengi gözleri ve dalgalı sarı saçları ile, yorgun annesi Ellie’ye (yeterince kullanılmayan Jennifer Garner) ya da bir Reynolds robotunun cıvıl cıvıl, son derece sinir bozucu geri dönüşlerinden türetilmiş gibi hissettiren satırları karıştırmak zorunda kalmasına rağmen sevimlidir. arketipsel okul kabadayıları çifti.

Küçük Adam, bu filmi izlemenin en iyi yolu olan Geleceğe Dönüş referanslarını güçlü bir şekilde kavrayan bir havacılık ineğidir: geçmişin hafif yürekli bilim kurgu oyunlarına yüksek konseptli ama ince bir saygı. Prestijli bir Netflix film bütçesi ile paketlenmiş (ve Vancouver’da çekilmiş) The Adam Project, aile dostu kancalardan oluşan bir büfe sunuyor – geleceğin görünmez dövüşçüleriyle ustaca koreografisi yapılmış aksiyon sekansları, hızla yükselen skor, oyunun geçişi olan temel duygusal çekim. zaman – bunun hakkında düşünürseniz pek bir anlam ifade etmez, asıl mesele bu değil. Keder, pişmanlık, kendinden nefret etme ve bazen hareketli, çok yönetilebilir miktarlarda kabullenme gibi bazen etkili insani duyguların ritimleriyle tempolu zaman yolculuğunun her daim yeşil çizgisinde seyreden bir seyirlik.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

The Adam Project Filminden Kareler

The Adam Project Sansürsüz Full İndir

The Adam Project Sansürsüz Full İndir

The Adam Project Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.81 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


2 Replies to “The Adam Project Sansürsüz Full İndir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.