Anasayfa > Aksiyon - Macera > The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Batman

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 7.9

Filmin Yönetmeni: Matt Reeves

Filmin Oyuncuları: Colin Farrell, Jeffrey Wright, Paul Dano, Robert Pattinson, Zoë Kravitz

Filmin Süresi: 177 Dakika

The Batman Fragman İzle

The Batman Özet ve Detaylar

Trajik orijinini ezbere bildiğimiz Bruce Wayne’in karanlıkla diyaloğu Batman anlatısında, bu sefer sıra şövalyenin “çaylaklık” yıllarında. Gotham’ın belediye başkanlığı seçimlerinin arka planına odaklandığımız film bir güç savaşı denklemi. İçinde tanıdık Gotham kötüleri Carmine Falcon, sadece ismen geçse de Sal Maroni ve elbette Oz yani Penguin var. Bu çok bilinmeyenli denkleme, intikam değişkeninin dâhil olmasıyla gerilim iyice yükseliyor, suç perdeleri aralanıyor. Film, Edward Nashton, namıdiğer The Riddler ile Batman karakterleri üzerinden intikamın dualitesini ortaya koyuyor, izleyiciyi karanlığa boğuyor. Tanıdık yüzler Komiser Gordon ve Alfred haricinde Batman’in saflarına, farklı bir geçmiş öyküsüne sahip Selina Kyle/Catwoman, tehlikeli olayların ortasında kalan çaresiz arkadaşı Annika’yı kurtarmak amacıyla katılıyor.

Filmi izlemeden önce Batman orijin hikâyesine, Nolan’ın efsane üçlemesine ve bir tutam Tim Burton karanlığına aşina olmaktan hiçbir zarar gelmez. Batman Detective Comics serisine hâkim olmak, filmin karanlık tonuyla ahenk yakalamakta büyük faydaya sahip. Uzun zamandır filmlerde görmediğimiz Riddler karakterini hatırlamak da fena olmaz. Ancak bunların hiçbiri bilinmese de Matt Reeves’in anlatısı filmi bir süper kahraman filminden ziyade bir dedektiflik hikâyesi olarak ön plana çıkardığından sadece arkanıza yaslanıp izleyerek de keyif alınabilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

The Batman Filminden Kareler

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

The Batman Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 7.10 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.