Anasayfa > Dram > The King Sansürsüz Full İndir

The King Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The King

Filmin Türü: Biyografi, Dram, Tarih

Filmin Yılı: 2019 – İngiltere, Macaristan

IMDB: 7.4

Filmin Yönetmeni: David Michôd

Filmin Oyuncuları: Ben Mendelsohn, Joel Edgerton, Lily-Rose Depp, Robert Pattinson, Timothée Chalamet

Filmin Süresi: 140 Dakika

The King Fragman İzle

The King Özet ve Detaylar

The King filminde; İngiltere Kralı’nın en büyük oğlu ve tahtın bir numaralı varisi olan Hal, Kral’ın yönetiminden memnun olmadığından ve yaptığı işleri tasvip etmediğinden dolayı, saraydan ayrılmış ve halkın içinde yaşamaya başlamıştır. Kral, Hal’ı saraya çağırır, ona kendisinden sonra kral olacak kişinin kardeşi olacağını açıklar. Hal bu durumdan rahatsız olmaz. Çünkü o zaten krallığı istememektedir.

The King filminde; Ancak kardeşi hırslarına yenik düşüp, Galler’e düzenlediği sefer sonucu ölür. Artık tahtın tek varisi olarak Hal kalmıştır. Kral ölünce, Hal istemese de mecburen tahta geçmek zorunda kalır. Tahta geçince ilk iş olarak iç savaşa neden olan sebepleri ortadan kaldırmaya çalışır. Bu o kadar kolay değildir. Çünkü bu savaşlardan nemalanan yanında bir sürü adam vardır. Bu Lordlar onu yanıltmak için ellerinden geleni yapmaktadır.

The King filminde; Kral Henry V, kendi yanına güvenebileceği adam olarak serseri gibi yaşadığı dönemde arkadaşı olan John’u yanına alır. Ona Sör unvanı verir, ve ordunun başına geçirir. Bu arada kilise ve bazı Lordlar Fransa’ya savaş açılması gerektiğini savunur. Hal buna karşı çıksa da, yapılan oyunlar sonucu Fransa’ya savaş açar. Fransa savaşına kendisi de katılır. Ancak orduyu Sör John yönetir. Sör John’un üstün planı ile savaşı kazanırlar.

The King filminde; Bu savaş sonunda Fransa Kralı yenilgiyi kabul eder. Barış antlaşması ve iki ülke arasındaki dostluğu güçlendirmek için, kızı ile evlenmesini söyler. Kral Henry V bu teklifi kabul eder. Prenses ile konuşması sonucunda Fransa Kralı’nın yaptığı denilen bir çok şeyin uydurma olduğu ortaya çıkar. Kral Henry V’i kim veya kimler aldattı? Aldatanları öğrenince Kral Henry V ne yapacak? Bu sorularımıza ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden The King filmini indirip, Sansürsüz, Türkçe Dublaj, Full ve 4K kalitesinde izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

The King Filminden Kareler

The King Sansürsüz 4K İndir

The King Sansürsüz 4K İndir

The King Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.24 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


2 Replies to “The King Sansürsüz Full İndir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.