Anasayfa > Filmler > The Knight Before Christmas Sansürsüz Full İndir

The Knight Before Christmas Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: The Knight Before Christmas

Filmin Türü: Komedi, Romantik

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 5.6

Filmin Yönetmeni: Monika Mitchell

Filmin Oyuncuları: Andrea Senior, Emmanuelle Chriqui, Josh Whitehouse, Mimi Gianopulos, Vanessa Hudgens

Filmin Süresi: 92 Dakika

The Knight Before Christmas Fragman İzle

The Knight Before Christmas Özet ve Detaylar

The Knight Before Christmas filminde; Sir Cole, 1300 yıllarında İngiltere Kralına bağlı şövalyedir. Yeni yıla girerken kardeşinin şövalye yemin töreni vardır. Yemin töreninden önce geleneksel Şahin yakalama yarışması vardır. Bu yarışmaya şövalyeler ile şövalye adayları katılmıştır. Sir Cole ile kardeşi ayrı yönlere giderek, şanslarının daha yüksek olduklarını düşünürler. Sir Cole ormanda şahini ararken, yaşlı bir kadın karşısına çıkar. Bu kadın ormanda yaşayan bir büyücüdür. Sir Cole’ye tam şövalye olması için görev verir. Onu sihir ile 2019 yılına yollar.

The Knight Before Christmas filminde; Brooke, iyi kalpli genç bir öğretmendir. Ablası işlerinin yoğunluğundan dolayı kızını gezdirmesini söyler. Brooke, yeğeni ile parka gider. Parkta eski ayrıldığı sevgilisini uzaktan görür. Bu arada parkta Noel Baba ile Noel Anne çocukların isteklerini almaktadır. Yeğeni de istekte bulunur. İlk isteği kendisine yavru bir köpek, diğer isteği ise teyzesine dürüst güvenilir bir sevgilidir. Sir Cole ile Brooke parkta çarpışırlar. Birbirlerinden özür dileyerek ayrılırlar. Parktaki insanlar, Sir Cole’nin şövalye kılığına girmiş bir oyuncu sanırlar. Brooke  arabası ile evine dönmektedir. Kar ve tipiden önünü göremeyerek, Sir Cole’ye çarpar. Brooke arabasından yardım için iner. Bu arada polis memuru da gelir. Polis memuru Sir Cole’yi hastaneye götürür. Hastanede yapılan tetkikler sonucunda kazadan dolayı bir hasar tespit edilmez. Sadece hafızasını kaybettiğini düşünürler.

The Knight Before Christmas filminde; Polis hafızası yerine gelerek karakolda bekleteceklerine söyler. Brooke hafızasını kendisi yüzünden kaybettiğini söyleyerek onu evinde misafir edeceğini söyler. Sir Cole ile Brooke, aynı evde beraber yaşamaya başlarlar. Noel tatilindedirler ve Sir Cole’nin Noel gecesine kadar görevini yerine getirmesi lazımdır. Aynı zamanda yeni dünyaya ayak uydurması gerekmektedir. Sir Cole görevini yerine getirebilecek mi? Sir Cole’nin görevi nedir? Brooke ile Cole’nin geleceği ne olacak? Bu sorulara cevap bulabilmek için,  The Knight Before Christmas filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

The Knight Before Christmas Filminden Kareler

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndir

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndir

The Knight Before Christmas Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.09 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.