Anasayfa > Aksiyon Oyunları > Time To Stop Time Full Oyun İndir

Time To Stop Time Full Oyun İndir

Time To Stop Time TorrentTime To Stop Time Full Oyun İndir

AÇIKLAMA

Time to Stop Time, Sicarius tarafından geliştirilmekte olan yeni bir FPS oyunudur. Oyun, CreativeForge tarafından yayınlanacak. CreativeForge aynı zamanda Hard West ve Phantom Doctrine gibi oyunların yayıncısıdır. Şimdiye kadar Steam üzerinden 10 adet oyun yayınlamıştır.

Time to Stop Time, Sicarius tarafından geliştirilmekte olan yeni bir FPS zaman manipülasyon oyunudur. Sicarius, iki kişiden oluşan bir ekiptir. Bu ikili oyunu yaparken Quicksilver ve JoJo’s Bizzarre Adventure’dan aldı, oyunun mekanikleri Superhot’ta bulunan mekaniklere oldukça fazla benziyor. CreativeForge Games, yayınlamadan sorumlu olacak. Stüdyo daha önce Hard West ve Phantom Doctrine gibi oyunlar üzerinde çalışmıştı.

Time to Stop Time, 6 Kasım’da PC için Steam üzerinden yayınlanacak. Oyun, oyuncuların kendilerini buldukları herhangi bir duruma kendi çözümlerini bulmalarına izin verecek ve yaklaşan bir krizi çözme zamanı geldiğinde yaratıcı düşünceye teşvik edecek. Oyunda, farklı nesnelerin taşınması ve doğaçlama silahların ortaya çıkması oyun içerisinde farklılık katacağı gibi aynı zamanda çeşitlilikte sağlayacak.

Son olarak oyun, 40’tan fazla Time Sandbox seviyesi, çılgınca farklı senaryolar ve bulmacalar sunacak. Time to Stop Time, resmi olarak 6 Kasım 2020 tarihinde PC için Steam üzerinden yayınlanacak. Oyun için yayınlanmış olan Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz. Aşağıda ayrıca oyun için ayrıca yayınlanmış sistem gereksinimini görebilirsiniz ancak şimdilik minimum sistem gereksinimleri yayınlanmış.

Time To Stop Time Full Torrent


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel Core i3 2100, AMD FX 8350 or greater
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB @720P.
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan


RESİM ve VİDEOLAR

Time To Stop Time Full Oyun İndir

Time To Stop Time Full Oyun İndir

Time To Stop Time Full Oyun İndir

Time To Stop Time Full Oyun İndir


İNDİRME LİNKLERİ:
Time To Stop Time Torrent İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 25.20 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


HATIRLATMA

Bu oyun tanıtım amaçlı sunulmuştur, oyunların devamını sağlamak ve geliştiriciye destek olmak istiyorsanız lütfen oyunu satın alın.
Oyunu satın almak için tıklayın


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.