Anasayfa > Aksiyon - Macera > Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Sansürsüz Full İndir

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim, Suç

Filmin Yılı: 2020 – Fransa, Belçika

IMDB5.2

Filmin Yönetmeni: Julien Leclercq

Filmin Oyuncuları: Eriq Ebouaney, Redouanne Harjane, Sami Bouajila, Samy Seghir, Sofia Lesaffre

Filmin Süresi: 80 Dakika

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Fragman İzle

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Özet ve Detaylar

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang filminde; Mehdi, üç arkadaşı ile polis karakoluna baskın düzenler. Bu baskında uyuşturucu kartelinin 8 kilo kokainini alırlar. Karakolda çıkan çatışmada iki arkadaşı ölür. mehdi ve diğer arkadaşı olay yerinden kaçarlar. Kardeşi Yanis’i arayarak, uyuşturucu olan arabayı belli bir süre saklamasını ister. Kardeşi Yanis istemese de arabayı alarak saklamaya götürür. Said, kayınpederinden kalan kereste fabrikasını çalıştırmaktadır. Doktora giden Said kanser olduğunu öğrenir.

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang filminde; Baldızı Catherine’ye fabrikayı satacağını, kızı Sara’nın böylelikle istediği resim eğitimi için Paris’e gidebileceğini söyler. Ayrıca işlerin pek iyi gitmediğini, yeni aldığı makinelerin taksitlerini dahi ödeyemediğini söylüyor. Said fabrikayı ilgilenen başka bir fabrika sahibine satacağını söyler. Fabrika sahibi gelip fabrikayı inceler ve alacağını söyler. Said’in işitme engelli kızı Sara fabrikanın satılacağını duyunca çok şaşırır. Said, fabrikayı gezdirirken saklanmış arabayı görür. Alıcı adamı gönderdikten sonra, şartlı tahliye ile dışarı çıkmış ve yanında çalışmaya başlayan Yanis’i yanına çağırır. Yanis’e arabada ne olduğunu sorar. Yanis baştan arabada ne olduğunu söylemese de, Said’in baskısı sonucu kokain olduğunu söyler. Olaya nasıl bulaştığını anlatır. Said abisinin gelip bu pisliği almasını söyler. Fakat abisini kartel yakaladığı için, telefonuna ulaşılamamaktadır.

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang filminde; Said, Yanis’i depoya kilitleyip, polise haber vermek için kasabaya doğru gider. yolda yanından tanımadığı bir araç onu yolda geçer. Said yol kenarında bulanan bir kadına ne olduğunu sorduğunda, kereste almak için senin fabrikayı sordular. Bizde tarif ettik der. Said arabayı çevirir ve fabrikaya geri döner. Bu arada diğer adamlar onun geri döndüğünü görünce peşine takılırlar. Said fabrikaya ulaştığında kızı saraya çevrilmiş bir silah görünce, silahlı adamı öldürür. Yanis’i kilitli olduğu yerden çıkartır. Kızı ile Yanis’i yakındaki çiftliğe gitmeleri için yollar. Said ise kartelin adamları ile kıyasıya bir savaşa girmek zorundadır. Yanis ile Sara yakın çiftliğe gidebilecekler mi? Said kartelin adamları ile girdiği savaşı kazanacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Toprak ve Kan – La Terre et le sang filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Toprak ve Kan – La Terre Et Le Sang Filminden Kareler

Toprak ve Kan - La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir

Toprak ve Kan - La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir

Toprak ve Kan - La Terre Et Le Sang Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.68 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.