Anasayfa > Dram > Tut Yüreğimden Anne Sansürsüz Full İndir

Tut Yüreğimden Anne Sansürsüz Full İndir

 

Filmin İsmi: Tut Yüreğimden Anne

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2018 – Türkiye

IMDB: 4.4

Filmin Yönetmeni: Bülent Aydoğan, Burçin Aydın

Filmin Oyuncuları: Ela Şen, Janberk Nak, Levent İnanır, Naz Elmas, Sermiyan Midyat

Filmin Süresi: 89  Dakika

Tut Yüreğimden Anne Fragman İzle

Tut Yüreğimden Anne Özet ve Detaylar

Sibel hayatını otistik kızı Hazan, eşi Okan ve büyük oğlu Yaman’a adayan bir kadındır. O, ailesi için her şeyi göze almaya hazır olsa da kocası ve oğlunun Hazan’ı kabullenmediklerini fark eder. Temelleri çatırdamakta olan ailesini bir arada tutmaya çalışan Sibel, bu zor günlerinde ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenir. Olması gereken riskli bir ameliyat vardır. Ölümle yaşam arasında ince bir çizgide bulunan Sibel, ameliyat olmadan önce ne olursa olsun ailesini bir araya getirmeye karar verir. Bu süreçte ailesi ile ilgili bilmediği gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Tut Yüreğimden Anne filmi 2018 yılında gösterime giren, dram türünde güzel bir film. Tut Yüreğimden Anne filminin konusu ve içeriği hakkında kısaca söz edecek olursak. Sibel’in hayatının merkezinde, otistik kızı Hazan, büyük oğlu Yaman ve eşi Okan vardır. Sibel ailesinin bir arada ve mutlu yaşaması için her şeyi göze alan bir kadındır. Fakat eşi Okan ile büyük oğlu Yaman’ın Hazan’ı kabullenemediklerini fark eder. Bu durumda ailenin temelleri çatırdamaya başlamıştır. Sibel, temelleri sarsılmaya başlayan ailesini bir arada tutmak için çaba sarf ederken, ölümcül bir hastalığa yakalanmıştır. Yakalandığı hastalıktan dolayı çok riskli bir ameliyat olması gerekmektedir. Ölüm ile yaşam arasında ince bir çizgide dolaşan Sibel, ailesini ne olursa olsun bir araya getirmek için ameliyattan önce son bir gayret gösterir. Sibel’in ailesini bir araya getirmek için yaptığı uğraşlar sırasında, ailesi ile ilgili bilmediği gerçekler ile yüzleşmek zorunda kalır. Tut Yüreğimden Anne filmi evinizin rahat ortamında izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Tut Yüreğimden Anne Filminden Kareler

Tut Yüreğimden Anne Sansürsüz Full İndir

Tut Yüreğimden Anne Sansürsüz Full İndir

Tut Yüreğimden Anne Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.06 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.