Anasayfa > Filmler > Uslu Çocuklar – Good Boys Sansürsüz Full İndir

Uslu Çocuklar – Good Boys Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Uslu Çocuklar – Good Boys

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 6.7

Filmin Yönetmeni: Gene Stupnitsky

Filmin Oyuncuları: Benita Ha, Chance Hurstfield, Jacob Tremblay, LilRel Howery, Molly Gordon

Filmin Süresi: 95 Dakika

Uslu Çocuklar – Good Boys Fragman İzle

Uslu Çocuklar – Good Boys Özet ve Detaylar

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Max, Thor ve Lucas çok küçük yaştan beri arkadaştırlar bu çocukların aileleri de birbirlerini tanımaktadır. Bu üç çocuk kendilerine bastı bacaklar grubu demektedir. İlk okulu bitirmiş ortaokula geçmişlerdir. Yaşları 12 olmuş ve ergenliğe ilk adımlarını atmaya başlamışlardır. sınıflarındaki bir çocuğun Max’ı ve arkadaşlarını düzenleyeceği öpüşme partisine çağırması ile bastı bacak grubunu bir heyecan sarmıştır.

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Çünkü nasıl öpüşüleceğini bilmemektedirler. Bunun için okulu kırıp nasıl öpüşüleceğini öğrenmek isterler. İlk olarak internetten öğrenmeye çalışırlar. Fakat başarılı olamazlar. Daha sonra Thorlar’ın evindeki cansız manken kızla deneyerek öğrenmeye çalışırlar. Bu da başarılı olmaz. Bu sefer etraftaki öpüşenleri gözlemlemek için, Max’ın babasının iş için aldığı droneyi kullanmaya karar verirler. Drone ile iki yetikin genç kızı gözlerken, droneyi kızlara kaptırırlar. Kızlar droneyi vermezler.

Uslu Çocuklar – Good Boys filminde; Thor kızlardan birinin çantasını alır. Bu çantada uyuşturucu hap vardır. Kızlar drone karşılığında uyuşturucu hapları isterler. Bastı bacaklar grubu uyuşturucu hapları vermek istemedikleri için droneyi kızların boşluğundan faydalanıp havalandırırlar. Ancak hakimiyeti kaybederler ve drone otobüse çarparak kullanılamaz hale gelir. Şimdi büyük bir sorunları vardır. Yeni bir drone almaları ve yerine koymaları lazımdır. Onun için yeterli para bulmaları ve uzak bir lış veriş merkezine gitmeleri gerekmektedir. Bu arada genç kızlarda peşlerindedir. Bastı bacaklar drone alabilecekler mi? öpüşme partisine katılacaklar mı? bundan sonra neler olacak bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Uslu Çocuklar – Good Boys filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Uslu Çocuklar – Good Boys Filminden Kareler

Uslu Çocuklar - Good Boys Sansürsüz 4K İndir

Uslu Çocuklar - Good Boys Sansürsüz 4K İndir

Uslu Çocuklar - Good Boys Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.05 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.