Anasayfa > Dram > Ve Yarın Tüm Dünya Sansürsüz Full İndir

Ve Yarın Tüm Dünya Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Ve Yarın Tüm Dünya – Und morgen die ganze Welt

Filmin Türü: Dram, Romantik, Suç

Filmin Yılı: 2020 – Almanya, Fransa

IMDB: 6.2

Filmin Yönetmeni: Julia Von Heinz

Filmin Oyuncuları: Andreas Lust, Hussein Eliraqui, Mala Emde, Noah Saavedra, Tonio Schneider

Filmin Süresi: 101 Dakika

Ve Yarın Tüm Dünya Fragman İzle

Ve Yarın Tüm Dünya Özet ve Detaylar

9 Eylül 2020‘de ilk olarak Venedik Film Festivali’nde gösterime giren, 29 Ekim 2020’de Almanya’da vizyona giren Almanya ve Fransa ortak yapımı filmdir. 1 saat 51 dakikalık süreden oluşan yapım, Suç, dram ve romantik kategorisinde yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Julia von Heinz yaparken, senaryosunu Julia von Heinz ile birlikte John Quester kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Mala Emde, Noah Saavedra, Tonio Schneider, Andreas Lust, Luisa-Céline Gaffron ve Nadine Sauter gibi isimler yer alıyor. Yapım IMDb‘de 6,2‘lik puana sahip oldu. Film, 7 Mayıs 2021 itibari ile Netflix Türkiye tarafından Türkiye’de ilk kez yayınlanacak. Filmin orijinal adı: Und morgen die ganze Welt. Uluslararası arenada film, And Tomorrow the Entire World adı ile biliniyor.

Filmin konusu, Antifaşist bir gruba katılan hukuk fakültesi öğrencisi, kendini giderek daha tehlikeli durumlarda bulur ve yavaş yavaş şiddetin içine çekilir. Luisa, Almanya’nın Mannheim şehrinden 20 yaşında bir hukuk öğrencisidir. Siyasi sağ popülaritesi arttıkça Luisa, arkadaşı Batte aracılığıyla Antifa’ya katılır. Alfa ve Lenor ile tanıştığı bir komünde yaşamaya başlar. Birlikte siyasi sağın yürüyüşlerini önlemeye çalışırlar ve şiddet, hedeflerine ulaşmak için giderek daha kabul edilebilir bir araç haline gelir. Bu arada, Luisa arkadaş grubundaki aşk hayatını yönetmek zorundadır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Ve Yarın Tüm Dünya Filminden Kareler

Ve Yarın Tüm Dünya Sansürsüz Full İndir

Ve Yarın Tüm Dünya Sansürsüz Full İndir

Ve Yarın Tüm Dünya Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.30 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.