Anasayfa > Aksiyon - Macera > Venom: Zehirli Öfke 2 Sansürsüz Full İndir

Venom: Zehirli Öfke 2 Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Venom: Zehirli Öfke 2 (Venom: Let There Be Carnage)

Filmin Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Korku

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 6.0

Filmin Yönetmeni: Andy Serkis

Filmin Oyuncuları: Michelle Williams, Naomie Harris, Reid Scott, Tom Hardy, Woody Harrelson

Filmin Süresi: 98 Dakika

Venom: Zehirli Öfke 2 Fragman İzle

Venom: Zehirli Öfke 2 Özet ve Detaylar

Venom filminin konusu izleyiciler için oldukça ilginç. Sonra Venom, Eddie Brock ile bağ kurduğunda hayatında kötü bir zaman gelir. Kariyeri iyi gitmedi, ailesi onu terk etti ve ciddi bir adrenal kanseri geliştirdi. Başlangıçta, Venom kanserle ilgilenmedi. Aslında, tedavi edemese de Eddie’nin kanserini kontrol altında tutuyordu. Hayranlar bunu biliyor çünkü Eddie’nin kanseri çizgi romanlarda Venom yeni bir ev sahibiyle birlikteyken sık sık tekrarlıyor. Hala ölmesini engelliyor. “Evrenin sesi”nin ne olduğu belli değil. Her yerden geliyor gibiydi ve Venom bunu havada duyabiliyordu. Bu sesin kafasında ayrı bir ses olması gerekmez (Venom ve ev sahibininki gibi), Örümcek Hissi’nin ona birinin başının dertte olduğunu söylediğini duymak gibi. Evrenin sesleri Venom’a nereye gideceğini söyler. Aktif bir ses,
Venom’un başkalarına yardım etmesine yardımcı olur. Bu özel ses, Venom’la ancak kendi gezegenine döndükten ve deliliğinden “temizlendikten” sonra konuşur. Ayrıca onunla sadece Venom: Space Knight Race’de konuşuyor. “Evrenin sesi”nin ne olduğu belli değil. Her yerden geliyor gibiydi ve Venom bunu havada duyabiliyordu. Bu sesin kafasında ayrı bir ses olması gerekmez (Venom ve ev sahibininki gibi), Örümcek Hissi’nin ona birinin başının dertte olduğunu söylediğini duymak gibi. Evrenin sesi Venom’a nereye gideceğini söyler. Aktif bir ses,
Venom’un başkalarına yardım etmesine yardımcı olur. Bu özel ses, Venom’la ancak kendi gezegenine döndükten ve deliliğinden “temizlendikten” sonra konuşur. Ayrıca onunla sadece Venom: Space Knight Race’de konuşuyor. Çizgi romanlar boyunca, Venom yaygın olarak bir şeyle bilinir: varlığı için başka bir varlığa muhtaç olmak. Venom’un hikayelerinin çoğu, onun Dünya’daki herkesle bağlantıları olduğunu ima eder, ancak durum her zaman böyle değildir.
Venom, ayak izlerini, kokuları veya elektronik cihaz kullanımını takip ederek bir kişiyi takip etmez. Bunun yerine, kendi benzersiz izleme sürümüne sahiptir. Venom, iş için vücut kütlesini oluşturmak için aslında siyah yapıştırıcı kullanabilir. Venom, kendi parçalarını parçalayıp elektronik bir böcek gibi üst üste koyabilir. Bu filmi ilgi çekici yapan asıl şey evren ve insan doğasının birleşimi olması bu sebeple izlenme rekorları kırıyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Venom: Zehirli Öfke 2 Filminden Kareler

Venom: Zehirli Öfke 2 Sansürsüz Full İndir

Venom: Zehirli Öfke 2 Sansürsüz Full İndir

Venom: Zehirli Öfke 2 Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.90 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.