Anasayfa > Aksiyon - Macera > Vur Kaç (Run & Gun) Sansürsüz Full İndir

Vur Kaç (Run & Gun) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Vur Kaç (Run & Gun)

Filmin Türü: Aksiyon, Gerilim

Filmin Yılı: 2022 – ABD

IMDB: 5.3

Filmin Yönetmeni: Christopher Borrelli

Filmin Oyuncuları: Ben Milliken, Brad William Henke, Janel Parrish, Mark Dacascos, Richard Kind

Filmin Süresi: 96 Dakika

Vur Kaç (Run & Gun) Fragman İzle

Vur Kaç (Run & Gun) Özet ve Detaylar

Run & Gun’ın konusu tam olarak orijinal değil. Ray (Ben Milliken, Sonora, the Devil’s Highway, Emerald Run) bir suçluydu. Ama hayatını tersine çevirdi ve şimdi banliyölerde sakin bir hayat yaşayan bir aile babası. Ama geçmiş asla böyle bir filmde gömülü kalmaz ve son bir iş yapması için şantaj yapılır. Derhal ihanete uğradı ve sadece kendi hayatı için değil, sevdiklerinin hayatı için de savaşması gerekiyor.

Bu Christopher Borrelli’nin yönetmen olarak ilk filmi olmasına rağmen, yazar olarak The Marine 2, Witches in the Woods ve son olarak Scott Eastwood filmi Dangerous dahil olmak üzere birçok kredisi var . Bu olay örgüsüyle yeni bir şeyler yapan veya en azından klişe olmasına aldırmayacağımız kadar ilginç bir senaryo yazabilir mi?

Açılış kesinlikle yeni bir şey değil, çünkü Ray’in onu asma girişiminden kurtularak günümüze kadar suç bilgisini bir işadamının sahte bir sigorta talebinde bulunduğunu kanıtlamak için kullandığı yere gidiyoruz. Bir geçiş alanında katilden kurumsal varlığa.

Kısa süre sonra, uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı Faith’in (Janel Parrish, Pretty Little Liars, Trespassers ) ondan bir taahhütte bulunmasını istediğini öğreniyoruz. Ne yazık ki, Greyson’ın (Richard Kind, Argo, A Bug’s Life) bazı adamları tarafından da görüldü. Shoemaker’a (Michelle Jubilee Gonzalez, A Holiday Boyfriend, The Old Ways ) anlatmak istemiyor . en başta onun asılmasını isteyen oydu. Yeter ki kendisi ve kardeşi Brando için bir iyilik yapsın (Mark Dacascos, Assault on VA-33 , Batman: Soul of the Dragon ).

İlk yarım saatte Greyson’ın Ray’den bir ağacı öldürmesini istemesi gibi birkaç eğlenceli ve ilginç an olsa da, özellikle özel bir şey olmuyor. Kesinlikle, dikkatinizi Run & Gun’ın koşma veya silah kullanma eksikliğinden uzaklaştıracak hiçbir şey yok. Ne yazık ki gerçek ikili haç ve kısa bir kovalamacadan sonra. Run & Gun hızla Walk & Talk’a geri döner. Ray, terk edilmiş bir fabrikada saklanacak bir yer bulur, ancak bekçi Billings (Brad William Henke, The Stand, Split) göründüğü kadar arkadaş canlısı olmayabilir.

Borrelli, aksiyon setlerini sahnelemekten çok eksantrik karakterler ve sıra dışı diyaloglar yaratmakla daha çok ilgileniyor gibi görünüyor. Ve bu, bu hikayeye yaklaşmanın tamamen kabul edilebilir bir yolu. Sorun şu ki Paramount, Run & Gun’ı bir aksiyon filmi olarak satıyor ve ilk sürekli aksiyon sahnesini aldığımızda filmin neredeyse bir saatlik işarete ulaşması büyük bir hayal kırıklığı.

Bir aksiyon filmi yerine gerilim filmi olarak alındığında Run & Gun biraz daha iyi. Konunun vuruşları hala çok tanıdık ve bazen bariz. Ve Salton Denizi’ni bir yer olarak kullanmak klişenin eşiğinde. Ancak filmin bazı tuhaf anları ve daha iyi diyalog parçaları, filmin avantajını ortadan kaldırıyor.

Ama gerçekten yapabilecekleri tek şey bu. Run & Gun, kendisini DTV gerilim filmleri kalabalığından ayıracak kadar ayırt edici değildir. Karakterleri unutulmaz olacak kadar eksantrik değil. Ve film ilginçleşmeye başladığında, bunun nedeni filmin ana planını neredeyse tamamen rayından çıkaran yabancı bir konu. En kötüsü, Dacascos ve Milliken arasında bir kavga sahnesi almamakla kalmıyor, Dacascos hiç kavga etmiyor.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Vur Kaç (Run & Gun) Filminden Kareler

Vur Kaç (Run & Gun) Sansürsüz Full İndir

Vur Kaç (Run & Gun) Sansürsüz Full İndir

Vur Kaç (Run & Gun) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.12 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.