Anasayfa > Aksiyon - Macera > Yarının Savaşı ( The Tomorrow War) Sansürsüz Full İndir

Yarının Savaşı ( The Tomorrow War) Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yarının Savaşı ( The Tomorrow War)

Filmin Türü: Bilim Kurgu, Aksiyon, Macera

Filmin Yılı: 2021 – ABD

IMDB: 6.6

Filmin Yönetmeni: Chris McKay

Filmin Oyuncuları: Chris Pratt, Yvonne Strahovski, J.K. Simmons, Betty Gilpin, Sam Richardson, Jasmine Mathews, Edwin Hodge, Ryan Kiera Armstrong, Keith Powers, Mary Lynn Rajskub, Mike Mitchell, Jared Shaw, Alexis Louder

Filmin Süresi: 140 Dakika

Yarının Savaşı ( The Tomorrow War) Fragman İzle

Yarının Savaşı ( The Tomorrow War) Özet ve Detaylar

Yarının savaşı geçmiş ve gelecekten insanların ortak düşmanlarına karşı birlik olarak büyük bir savaşa girmelerini anlatıyor. Film ilk olarak günümüz yaşantısıyla başlıyor. Özellikle bir öğretmen ve ailesinin hayatına odaklanıyor. Öğretmen küçük yaştaki kızının doğum günü için hazırlık yapmaktadır. Eşi ve kızıyla beraber oldukça mutlu bir yuvası vardır. Doğum günü kutlamasına tüm sevdikleri toplanmış ve hep beraber eğlenmektedirler. Oldukça huzurlu ve mutlu bir tablo çizilmektedir. Fakat bu mutluluk tablosu çok uzun sürmeyecektir. Öğretmen eşiyle beraber televizyonda futbol maçı izlemeye başlar. Fakat o an olağanüstü bir şey yaşanır. Futbol sahasının ortasında bir anda oldukça farklı siyah kıyafetler giyinen insanlar belirir ve saha bambaşka bir hal alır. Televizyon başında izleyenler haricinde arenada izleyenler de büyük bir şaşkınlık içindedir. Bir anda gerilim yükselmeye başlar. Siyah kıyafetli bir kadın hepsi adına bir açıklama yapmaya başlar. Kadın kendilerinin 2051 yılından geldiklerinin ve insanlığın o zaman diliminde büyük bir savaşın içinde olduğunu söyler. Bu savaşta onların yardımlarına ihtiyaçları olduğunu aksi takdirde insanlığın tükenme tehlikesi altında olduğunu söyleyerek büyük bir yardım çağrısında bulunur. Günümüzdeki insanlar duydukları karşısında büyük bir hayret ve korkuya kapılırlar. Yakın tarihte insanlığın sonunun gelmek üzere olduğunu öğrenmişlerdir. Kendileri olmasa bile çocuklarını büyük bir felaket bekliyor anlamına gelmektedir bu. Öğretmen ve onun gibi çocuğu olanlar öncelikle bunu düşünerek bunun hemen durdurulması gerektiğini düşünürler. Gelecekten gelenler ile konuşulup olaylar daha iyi anlaşıldıkça bir uzaylı ırkına karşı savaş içinde oldukları anlaşılır. Devletler tek tek savaşabilecek durumdakilerin geleceğe bu felaketi önlemeye gönderilmesi gerektiğini düşünür. Bununla beraber gönüllü olarak giden birçok kişide bulunur. Bu insanlar tam olarak bir bilinmezliğe doğru yola çıkmayı kabul ederler. Nasıl ve ne tür bir savaşa gittiklerine dair bir fikirleri yoktur. Öğretmen de okuldaki mesleğinden ayrılarak yerini eşine teslim eder. Onun için kızını ve karısını ardında bırakmak her ne kadar zor olsa da onların geleceği için bunu yapmak zorundadır. Gidenlerin büyük bir çoğunluğu geri dönmeyi başaramayacaktır bile. Gelecekte onları oldukça zorlu ve aksiyon dolu olaylar beklemektedir. Yakın gelecekte verdikleri savaşı insanlık kazabilecek mi , soylarının tükenme tehlikesini engelleyebilecekler mi ?

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yarının Savaşı ( The Tomorrow War) Filminden Kareler

Yarının Savaşı ( The Tomorrow War) Sansürsüz Full İndir

Yarının Savaşı ( The Tomorrow War) Sansürsüz Full İndir

Yarının Savaşı ( The Tomorrow War) Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.90 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.