”Yandex-metrica”

Yasal-DMCA

 

 

FullKurulum sunucularında Video/Film/Oyun/Dizi/Program vb. dosyalar  hiçbir şekilde barındırılmamaktadır.

Sitemiz 5651 Sayılı yasada tanımlanan Yer Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre sitemizdeki paylaşımların yönetim tarafından kontrol edilme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkı sahiplerine yardımcı olmak için : Sitemiz Uyar/Kaldır sistemin prensip edinmiştir. Gerekli Bilgileri bu adresten bulabilir. Bu adresteki Anlatılan taslak şeklinde bizim mail adresimize dönüş yapabilirsiniz. http://www.yaybir.org.tr/bilgi-bankasi/uyar-kaldir-sistemi/450

Türk Ceza Kanununun 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 gereğince bildirim tarihinden itibaren 3 Gün İçerisinde içerik sitemizden tamamen silinecektir. Tekrar bildirim göndermeniz gerekmemektedir. İlgili Kanun : http://www.yaybir.org.tr/yaybir/kanun/461

Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konuya yada konular varsa lütfen İletişim İçin fullkurulum [ @ ] gmail.com adresini kullanınız. Diğer hiçbir iletişim yöntemi bize ulaşmanızı sağlamayacaktır.

 

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to fullkurulum [ @ ] gmail.com content will be removed within 72 hours.

 

  • Bu Sitedeki Tüm Dosyalar; Mega.nz/Google Drive/MediaFire/Mail.ru/Turbobit/YandexDisk gibi dosya barındırma sitelerinden alınmaktadır.
  • Sitemizdeki her türlü içeriği indirip kullanmak kullanıcı sorumluluğundadır.Sitemizden indirip kullandığınız içeriklerden başınıza gelecek probremlerden sitemiz sorumlu tutulamaz.
  • Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.
  • Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup,içeriğimizde Adult(Pornografik) ve Türk Cezâ Kanununa aykırı içerikler bulunmamaktadır.
  • Sitemizde bulunan yorumlardan hiçbir şekilde site yönetimi sorumlu değildir.Yorumlar site yönetimi tarafından denetlenir ve uygunsuz bulunan yorumlar tarafımızca siteden kaldırılır.Uygun olmadığını düşündüğünüz yorumları Destek-Yardım bölümünden bize iletiniz.