Yasal-DMCA

 

FullKurulum sunucularında Video/Film/Oyun/Dizi/Program vb. dosyalar  hiçbir şekilde barındırılmamaktadır.

 

YASAL – DMCA

Sitemiz 5651 Sayılı yasada tanımlanan Yer Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre sitemizdeki paylaşımların yönetim tarafından kontrol edilme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkı sahiplerine yardımcı olmak için : Sitemiz Uyar/Kaldır sistemin prensip edinmiştir. Gerekli Bilgileri bu adresten bulabilir. Bu adresteki Anlatılan taslak şeklinde bizim mail adresimize dönüş yapabilirsiniz. http://www.yaybir.org.tr/bilgi-bankasi/uyar-kaldir-sistemi/450

Türk Ceza Kanununun 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 gereğince bildirim tarihinden itibaren 3 Gün İçerisinde içerik sitemizden tamamen silinecektir. Tekrar bildirim göndermeniz gerekmemektedir. İlgili Kanun : http://www.yaybir.org.tr/yaybir/kanun/461

Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konuya yada konular varsa lütfen İletişim İçin fullkurulum [ @ ] gmail.com adresini kullanınız. Diğer hiçbir iletişim yöntemi bize ulaşmanızı sağlamayacaktır.

 

ENGLISH – DMCA

Our site does not store or share any content on/from it’s servers. We respect owners of copyrighted work and treat every infringement very serious. If you wish to report a copyright infringement please send email to fullkurulum [ @ ] gmail.com content will be removed within 72 hours.

 

  • Bu Sitedeki Tüm Dosyalar; Mega.nz/Google Drive/MediaFire/Mail.ru/Turbobit/YandexDisk gibi dosya barındırma sitelerinden alınmaktadır.
  • Sitemizdeki her türlü içeriği indirip kullanmak kullanıcı sorumluluğundadır.Sitemizden indirip kullandığınız içeriklerden başınıza gelecek probremlerden sitemiz sorumlu tutulamaz.
  • Sitemizde;Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.
  • Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup,içeriğimizde Adult(Pornografik) ve Türk Cezâ Kanununa aykırı içerikler bulunmamaktadır.
  • Sitemizde bulunan yorumlardan hiçbir şekilde site yönetimi sorumlu değildir.Yorumlar site yönetimi tarafından denetlenir ve uygunsuz bulunan yorumlar tarafımızca siteden kaldırılır.Uygun olmadığını düşündüğünüz yorumları Destek-Yardım bölümünden bize iletiniz.