Anasayfa > Aksiyon - Macera > Yaşlı Adam – A Score to Settle Sansürsüz Full İndir

Yaşlı Adam – A Score to Settle Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yaşlı Adam – A Score to Settle

Filmin Türü: Aksiyon, Dram, Gerilim

Filmin Yılı: 2019 – ABD

IMDB: 4.5

Filmin Yönetmeni: Shawn Ku

Filmin Oyuncuları: Benjamin Bratt, Ian Tracey, Karolina Wydra, Mohamed Karim, Nicolas Cage

Filmin Süresi: 103 Dakika

Yaşlı Adam – A Score to Settle Fragman İzle

Yaşlı Adam – A Score to Settle Özet ve Detaylar

Yaşlı Adam – A Score to Settle filminde; Frankie, gençliğinde bir çetenin üyesidir. Bu çetenin başı bir adamı beyzbol sopası ile kafasına vurarak öldürür. Frankie çete başının suçu üstlenir ve hapse girer. Aradan 19 yıl geçmiştir. 19 yıl sonra yakalandığı ölümcül hastalık nedeni ile taliye olur. Dışarı çıktığında oğlu onu karşılamaya gelir. Beraber bir taksiye binerler. Çete üyesi iken sakladığı yüklü miktardaki çete parasını gömdüğü yerden alır ve lüks bir otele yerleşirler. Kendine ve oğluna lüks giysiler ve araba alır.

Yaşlı Adam – A Score to Settle filminde; Oğlu eski işleri bırakmasını intikam peşinde koşmaması gerektiğini söyler. Frankie oğluna tamam dese de, eski çete üyelerini aramaya başlar. Bu arada Simon isminde bir seks işçisi ile beraber olur. Onunla aynı zamanda duygusal bir bağda kurar. Oğlu harcamakta oldukları kara parayı istemediğini söyler. Frankie çete üyelerini bulmaya ve ölen oğlunun kimin yüzünden öldüğünü bulmaya çalışır. İlk önce çok samimi arkadaşını bulur. bu arkadaşı bu işleri patron ve diğerlerinin yaptığını söyler. Frankie, diğer çete üyeleri bulur bunları tek tek etkisiz hale getirir.

Yaşlı Adam – A Score to Settle filminde; Bu arada çete başı hastanede yatmaktadır. Durumunu gördüğünde ve oradaki hasta bakıcıdan aldığı bilgiler sonucu bu adamın oğlunun ölümü ile ilgisi olmadığını anlar. Oğlunun ölümünden sorumlu olan kişinin kim olduğunu öğrenmiştir. Ondan intikamını almaya gitmeden önce oğlu ile vedalaşır. Duygusal bağlantıya girdiği hayat kadınına kalan parasının tümünü verir ve intikamını almaya gider. Oğlunu gerçekte kim öldürmüştür? İntikamını alabilecek mi? çetenin görünmeyen gerçek lideri kim olmuştur? Bu sorulara ve daha fazlasına cevap bulabilmek için, sitemizden Yaşlı Adam – A Score to Settle filmini indirip, sansürsüz, Türkçe dublaj, 1080p kalitesinde ve full olarak izleyebilirsiniz.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yaşlı Adam – A Score to Settle Filminden Kareler

Yaşlı Adam - A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir

Yaşlı Adam - A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir

Yaşlı Adam - A Score to Settle Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.21 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.