Anasayfa > Aksiyon - Macera > Yeni Mutantlar – The New Mutants Sansürsüz Full İndir

Yeni Mutantlar – The New Mutants Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yeni Mutantlar – The New Mutants

Filmin Türü: Aksiyon, Bilim Kurgu

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB: 5.3

Filmin Yönetmeni: Josh Boone

Filmin Oyuncuları: Anya Taylor-Joy, Blu Hunt, Charlie Heaton, Henry Zaga, Maisie Williams

Filmin Süresi: 94 Dakika

Yeni Mutantlar – The New Mutants Fragman İzle

Yeni Mutantlar – The New Mutants Özet ve Detaylar

Aynı isimle yazılmış olan ünlü Marvel çizgi romanından esinlenilerek oluşturulan bu film, bir grup süper kahramanın hikayesini konu ediniyor. X-men film serisinin on üçüncü ve de aynı zamanda son filmi olan Yeni Mutantlar, Danielle Moonstar adındaki bir Amerikan Yerlisi’nin hikayesini anlatıyor. Bir kasırga sırasında yıkımdan kaçan genç Danielle, babası William’ın onu kurtarması ile beraber hayatını sürdürme şansını elde etmiştir. Bilinmez bir varlık tarafından öldürülmekten son anda kurtarılan Danielle, hayatta kalan son kişi olduğunu, bayıldıktan sonra gözlerini açtığı bir hastanede acı bir şekilde öğrenir. Dr. Cecilia Reyes isimli bir kadın tarafından yönetilen bu hastanede, Dr. Reyes genç Danielle’e artık bir mutant olduğunun da haberini verir.

Bu yeni durumla beraber birçok yeteneği olduğunu da keşfetmeye başlayan Danielle, çok geçmeden diğer mutantlarla da tanışma fırsatını elde etmiştir. Sam, Bobby, Illyana ve de Rahne, Danielle gibi büyük trajedilerden geçtikten sonra, Dr. Reyes tarafından hastaneye getirilen ve mutant olduklarını keşfeden gençlerdir. Hayatları bir anda acı ama şaşırtıcı bir şekilde kökten değişen bu beş genç mutant, X-Men’e katılmak için eğitildiklerine ve antrenman yaptıklarına inanmaktadırlar. Dr. Reyes’ın sürekli gözlemlediği ve tehlikeli oldukları için hastane sınırlarından çıkmamalarını öğütlediği bu beş genç, çok geçmeden durumun sandıkları gibi olmadığını anlayacak ve kendilerini çok daha farklı bir tehlikenin içinde bulacaklardır.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yeni Mutantlar – The New Mutants Filminden Kareler

Yeni Mutantlar - The New Mutants Sansürsüz Full İndir

Yeni Mutantlar - The New Mutants Sansürsüz Full İndir

Yeni Mutantlar - The New Mutants Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.10 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.