Anasayfa > Aksiyon - Macera > Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz Full İndir

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey 

Filmin Türü: Aksiyon, Macera, Suç

Filmin Yılı: 2020 – ABD

IMDB6.3

Filmin Yönetmeni: Cathy Yan

Filmin Oyuncuları: Cristin Milioti, Margaret Qualley, Margot Robbie, Mary Elizabeth Winstead, Sofia Boutella

Filmin Süresi: 109 Dakika

Yırtıcı Kuşlar Fragman İzle

Yırtıcı Kuşlar Özet ve Detaylar

Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filminde; Harley Quin, Joker’in sevgilisidir. Joker ile üniversiteyi bitirdikten sonra, bir akıl hastanesinde tanışmıştır. Quin, Joker’den ayrılmıştır. Fakat millet onun ayrıldığına inanmadığından, yaptıklarına pek ses çıkarmazlar. Quin, Joker’den ayrıldığını söylese de, pek inandırıcı olmaz. O da bunu herkese duyurmak için, Joker’in kolyesini atar ve kimya deposunu havaya uçurur. Onun jekerden ayrıldığını öğrenen daha önce takıştığı kişiler peşine düşmüşlerdir.

Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filminde; Peşine düşenlerden biri de Roman Sionis isimli zengin belalı bir adamdır. Roman Sionis diğer adı ile Kara Maske, kızdığı insanların derisini yüzmesi ile nam yapmış biridir. Tek hedefi Bertinelli ailesini servetine ulaşmak için anahtar konumunda ki elması ele geçirmektir. Lance, Roman’ın kulübünde şarkı söyleyen kadındır. Kulüp çıkışı Quin’e musallat olan iki kişiyi dövünce, Roman tarafından özel şoförü olarak yanına alır. Roman’ın adamı Jazz elması bulur. Fakat küçük bir kız elması ondan çalar. Küçük kız elması çaldıktan kısa süre sonra polis tarafından yakalanır. Küçük kız elması yutar. Roman, Quin’i öldürmek için getirtir. Quin ona küçük kızı getireceğini söyler.

Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filminde; Quin karakola baskın düzenleyerek küçük kız alır. Ancak bir problem vardır. Roman kız için beş yüz bin dolar koymuştur. Bu sebepten dolayı ödül avcıları ile uğraşmak zorunda kalır. Lance, Dedektif Montoya’ya kızın kaçırılacağı bilgisini verir. Quin başındaki belaları aşıp kız ile evine sığınır. Çok kısa süre sonra polis kapıya dayanır. Aynı anda düşmanları eve bomba atar. Bu saldırılardan kurtulan Quin kızı Roman’a vermeye karar verir. Buluşma yeri ayarlarlar. Lance, Dedektif Montoya’ya yeri söyler. Helena Bertinelli, yıllar önce ailesini öldüren çete üyelerini tek tek öldürmektedir. En son olarak Jazz kalmıştır. Helena buluşma yerine gelerek Jazz’ı öldürür. Her şey yolunda denilirken, Roman bir ordu ile dışarda beklemektedir. Dört kadın bu ordu ile mücadele etmek zorundadır. Roman’ın saldırısından kurtulacaklar mı? Elmas ortaya çıkacak mı? Bu sorulara cevap bulabilmek için, Yırtıcı Kuşlar – Harley Quinn: Birds of Prey filmini izlemenizi tavsiye ederim. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yırtıcı Kuşlar Filminden Kareler

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir

Yırtıcı Kuşlar Sansürsüz 4K İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 7.81 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.