Anasayfa > Dram > Yola Çıkmak Sansürsüz Full İndir

Yola Çıkmak Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yola Çıkmak

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2015 – Türkiye

IMDB: 3.8

Filmin Yönetmeni: Evren Erdem

Filmin Oyuncuları: Aysan Sümercan, İrem Altuğ, Ozan Bilen, Ruhi Sarı

Filmin Süresi: 90 Dakika

Yola Çıkmak Fragman İzle

Yola Çıkmak Özet ve Detaylar

Bir barda fedai olarak çalışan Samet, babasının yıllar önce evi terk etmesinin ardından evden ayrılmıştır. Annesi ise kardeşi Emre ile yaşamaya başlamıştır. Samet uzun zaman sonra eve geri döner ve kardeşi Emre’ye babalarının izini bulduğunu söyler, babalarının yaşadığı yere birlikte gitmeyi teklif eder. İki kardeş geçmiş hesaplaşmalarını yapmak üzere babalarının yaşadığı Konya’ya doğru bir yolculuğa çıkarlar. Hikayenin diğer kahramanı Ayşe ise bankacı eşi ve yedi yaşındaki kızı Ceren ile birlikte sıradan bir hayat sürmektedir. Kızı okula başladığında okulun güvenlik görevlisiyle karşılaşması hayatlarını değiştirir. İkisi arasında gizli bir ilişki başlamıştır. Ayşe bu ilişkiyi yakalanma korkusu olmadan sürdürürken sonunda işler değişir. Hikayenin iki kahramanı olan Samet ile Ayşe’nin yolları beklenmedik bir şekilde kesişecektir.
Evren Erdem’in ilk uzun metrajlı filminin başrollerinde Ruhi Sarı, İrem Altuğ ve Ozan Bilen başrolleri paylaşıyor.

Yola Çıkmak filmi 2015 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Yola Çıkmak filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Samet, babasının evi terk etmesinden sonra evi terk eder ve bir barda fedai olarak çalışmaya başlar. Annesi küçük kardeşi Emre ile beraber kalmıştır. Uzun bir aradan sonra Samet eve döner. Kardeşi Emre’ye babasını bulduğunu ve onunla yüzleşmeye beraber gitmeyi teklif eder. Filmin diğer kahramanı Ayşe ise bankacı eşi ve kızı Ceren ile mutlu bir hayat sürmektedir. Kızının okula başlamasından sonra, okulun güvenlik görevlisi ile aralarında gizli bir aşk başlar. Bu ilişkiyi yakalanma korkusu olmadan yaşamaktadırlar. Samet ile Ayşe’nin yolları beklenmedik bir biçimde kesişir.

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yola Çıkmak Filminden Kareler

Yola Çıkmak Sansürsüz Full İndir

Yola Çıkmak Sansürsüz Full İndir

Yola Çıkmak Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 2.04 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.