Anasayfa > Filmler > Yusuf Yusuf Sansürsüz Full İndir

Yusuf Yusuf Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yusuf Yusuf

Filmin Türü: Komedi

Filmin Yılı: 2014 – Türkiye

IMDB: 3.6

Filmin Yönetmeni: Ersoy Güler

Filmin Oyuncuları: Ali Sunal, Burak Satıbol, Oya Başar, Sinem Öztürk, Tuğçe Özbudak

Filmin Süresi: 93 Dakika

Yusuf Yusuf Fragman İzle

Yusuf Yusuf Özet ve Detaylar

Süreç Film’in yapımcılığında hayata geçen film çocukluğundan bu yana otomobil tutkusu olan ve bir araba yarışçısı olmanın hayalleriyle yaşayan Yusuf’un hikayesini ele alıyor. Ancak şans Yusuf’a gülmez, gerçek hayat, hayalleri konusunda pek de cömert davranmaz. Şimdilerde Ankara’da dolmuş şoförlüğü yapan Yusuf artık tam bir modifiye tutkunudur. Bir gün yine dolmuş sürdüğü esnada papaz olan bir yolcuyu arabasına alır. Ancak bu papaz görünümlü adam, o gün Ankara’ya gelen Papa’ya suikast düzenlemek isteyen Yusuf adında bir militandır. Artık iki Yusuf bir dolmuşun içindedir ve biri can almaya çalışırken diğeri can kurtarmak için çabalayacaktır. Ersoy Güler’in senaryosunu yazıp yönetmenliğini yaptığı filmin başrollerini Ali Sunal, Burak Satıbol ve Oya Başar paylaşıyor.

Yusuf Yusuf filmi 2014 yılında vizyona giren, Komedi türünde güzel bir film. Yusuf Yusuf filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Yusuf,küçüklüğünden beri otomobil tutkusu olan bir gençtir. Tek hayali iyi bir ralli yarışmacısı olmaktır. Fakat gerçek hayat Yusuf’a cömert davranmaz, gerçek hayatta dolmuş şoförlüğü yapmaktadır. Kullandığı dolmuşu modifiye ile çok güzel süslemiştir. Kullandığı dolmuşa bir gün papaz görünümlü bir yolcu biner, ancak bu yolcu gerçekte papaz değil, ülkeye ziyarete gelecek olan Papa’ya suikast düzenleyecek Yusuf’tur. Şimdi arabada iki Yusuf vardır, biri can almak istemektedir, diğeri ise can kurtarmaya çalışacaktır. Bu güzel filmi evinizde izlemek isterseniz, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yusuf Yusuf Filminden Kareler

Yusuf Yusuf Sansürsüz Full İndir

Yusuf Yusuf Sansürsüz Full İndir

Yusuf Yusuf Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.07 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin rar şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.