Anasayfa > Dram > Yuva Filmi Sansürsüz Full İndir

Yuva Filmi Sansürsüz Full İndir

Filmin İsmi: Yuva Filmi

Filmin Türü: Dram

Filmin Yılı: 2018 – Türkiye

IMDB: 5.7

Filmin Yönetmeni: Emre Yeksan

Filmin Oyuncuları: Ahmet Melih Yılmaz, Eray Cezayirlioğlu, İmren Şengel, Kutay Sandıkçı, Okan Bozkuş

Filmin Süresi: 119 Dakika

Yuva Filmi Fragman İzle

Yuva Filmi Özet ve Detaylar

Yuva, şehir hayatını terk ederek ormanda yaşamaya başlayan bir adamın hikayesini anlatıyor. Ormanda kendisine münzevi bir hayat kuran Veysel’in huzuru, yaşadığı arazının satılmasıyla bozulur. Artık kalacak yeri olmayan Veysel’i ziyaret eden kardeşi Hasan, onu şehre, eski yaşantısına geri götürmeyi teklif eder. Ağabeyini ikna etmek için elinden geleni yapan Hasan, bir sonuca varamaz. Bu süreç, yaşadığı yeri terk etmek istemeyen Veysel ve kardeşinin yüzleşmesine neden olur. Hayatlarını sorgulayan iki kardeş yepyeni büyülü bir dünyanın kapılarını aralar. Filmin yönetmenliğini dünya prömiyerini 32. Venedik Uluslararası Eleştirmenler Haftası’nda yapan ve katıldığı birçok festivalden ödülle dönen Körfez filminin de yönetmen koltuğunda oturan Emre Yeksan üstleniyor. 75. Venedik Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapacak olan Yuva’nın çekimleri İğneada’da gerçekleşti.

Yuva Filmi 2019 yılında gösterime giren, Dram türünde güzel bir film. Yuva Filmi hakkında kısaca bilgi verecek olursak. Şehir hayatından bıkıp ormanda yaşamaya başlayan bir adamın hikayesini konu olarak işlemiş. Veysel şehir hayatından bıkmıştır ve ormana yerleşip kendine münzevi bir hayat kurmuştur. Fakat Veysel’in huzuru uzun sürmez yaşadığı arazi satılmıştır. Veysel’in kalacak yeri kalmamıştır, kardeşi Hasan onu şehre eski hayatına götürmek ister. Fakat Veysel bulunduğu yeri terk etmeyi düşünmemektedir. Bu arada iki kardeş geçmişlerini sorgulama fırsatını da yakalamış olur. Bu güzel filmi evinizin rahat ortamında izlemek isterseniz, indirbakalim.com sitesinden, indir butonuna basarak, Turbobit linkinden indirebilirsiniz. İyi seyirler…

Ayrıca sitemizden diğer bölümlerdeki filmlerden hoşunuza gidenleri indirip, Türkçe Dublaj, 1080p, 4K kalitesinde full ve Sansürsüz olarak izleyebilirsiniz.

Yuva Filmi Filminden Kareler

Yuva Filmi Sansürsüz Full İndir

Yuva Filmi Sansürsüz Full İndir

Yuva Filmi Sansürsüz Full İndir

İndirme linkleri

» Toplam Boyut: 1.28 GB «


Yukarıdaki linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Filmin Şifresi: indirbakalim.com


Turbobitten premium alarak tüm dosyaları hızlı indirebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.